Reference

Díky Feng Shui analýze od Hanky jsem získala nový pohled na prostor. Jak na náš dům, tak i na jiná místa, která navštěvuju. Díky analýze rozumím tomu proč jaké změny dělám. Mám konečně jasno v barvách. Cítím klid, protože úpravy sledují jasnou linii.

Olga Vejrychová

Tvůj mail mi opět udělal strašnou radost. Z Tvého mailu ke mně promluvily klid a zdravý optimismus moudré ženy. Můžeš uklidňovat všechny neurotické bytosti, které ve své snaze vnést trochu harmonie do svých obydlí a životů potkaly na své cestě ortodoxní vyznavače Feng Shui, anebo rádce s naprosto odlišným vkusem. Tvým radám nechybí střízlivý evropský styl a umírněnost, což samozřejmě kvituji. Jsem šťastná, že Tě znám a jsem Ti moc vděčná, že jsi mi pomohla.

Adéla Dragounová

Tohle je jedním slovem BOMBA! E-kniha o základní typoplogii osobnosti podle Feng-Shui mě dostala na kolena. Ještě včera jsem vůbec netušila, co to Feng-Shui je. Měla jsem ten pojem spojený s designem prostoru, což není téma, které by mě chytlo za srdce. Haničky e-knihu jsem ale četla jako zběsilá a nemohla přestat! Velmi mě bavilo hledání mého osobního čísla a zjišťování, jaký že to mám před sebou rok a co je pro mě letos vhodné. (Já mám před sebou spirituální proměnu, kterou už dle mého názoru procházím.) E-kniha vás doslova vtáhne do děje a nebudete chtít přestat. Určitě budete ihned nutit Haničku, aby napsala pokračování, stejně jako já 🙂

Michaela Pokrupovámichaelapokrupova.cz